Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Рус

Отзывы о магазине

Ребята, впервые на свой страх и риск доверилась порядочности этого магазина!!! Могу сказать, что полностью было оправдано это доверие!!! Оплатила всю сумму вперёд. И доставку организовали отлично: отправили в тот же день, и через 4 дня посылка у меня. Я даже не ожидала, что так быстро будет.
Теперь буду пробовать саму продукцию. Думаю, что не разочаруюсь!
Единственное, что хотелось бы от магазина - больше товаров. Например, я бы ещё взяла ложку-дуршлаг для сырного зерна, хлористый кальций 30% для рассола, вегетарианский фермент chy max, закваску для канестрато и кухонные весы.
Ответить
Елена Снигерева, дякуємо за оцінку нашої роботи. Будемо намагатися буде ще кращими. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Замовляла на подарунок набір. Лишилися дуже задоволеними: персонал приємний в спілкуванні, товар відправили швиденько. Все якісне. Дуже раді бути Вашими клієнтами ;)
Ответить
Ольга КИРИЄНКО , ми вдячні за оцінку нашої роботи. Очікуємо нове замовлення найближчим часом!!
Ответить
Якщо ви ще не робите свій сир,то вам сюди.Гарний вібір,ввічливий та уважний менеджер і швидка доставка.
Чекаю на наступну посилку.Дякую)
Ответить
Алла Жеребко, добрий день. Ми вдячні за оцінку нашої роботи, дуже раді , що Ви обрали саме нас! Вдалого Вам сироваріння та смачнючого сира!!!!!!
Ответить
Доброго дня,зробили друге замовлення,але ж не бачили що у вас є знижки,як ними скористатися?
Ответить
Лариса Загурська, дякуємо за заппитання. Для того, щоб отримати знижку потрібно зареєструватися на нашому сайті та потім самостійно оформлювати замовлення. Тоді буде нараховуватися знижка автоматично на кожне нове замовлення.
Ответить
Прекрасный выбор товаров для новичка) Попал сюда выбирая пресс для сыра. Собирался домашний творог/панир пресануть. В итоге купил комплект начинающего сыровара. Очень приятный консультант. Доходчиво и спокойно всё объяснила.
Ответить
Александр Дячок , дякуємо за відгук та оцінку нашої роботи. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Дуже дякую за замовленя ,закваски дуже добрі,вже зробила сир і йогурт. Заказую не перший раз,рекомендую❤
Ответить
Гвоздак Ірина, дякуємо за замовлення та відгук. До нової зустрічі на нашому сайті.
Ответить
Додайте до стартового набору хлор.кальцій або укажіть що його немає а так все чудово і сервіс хороший буду по можливості далі заказувати
Ответить
Повне задоволення і від спілкування, і від товарів, і від порад, і від швидкості відправлення замовлення, і від пакування!
Ответить
Олена Силаєва , добрий день. Ми вдячні за оцінку нашої роботи. Будемо очікувати нове замовлення найближчим часом!!! )) Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Добрий день.
Отримала замовлення, все гарно упаковане. Замовляю не перший раз, закваски, ферменти гарної якості. Працюють швидко, менеджер спілкується коректно. Рекомендую.
Ответить
Максименко Наталія , доброго дня. Дякуємо Вам за змістовний відгук. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Доброго дня замовляю вже не перший раз. Закваски ферменти свіжі все виходить з них робити . Форми якісні дуже плотні . Зробив замовлення відразу звонять . Рекомендую дуже класний магазин)
Ответить
Тартасюк Ольга Олегівна , дякуємо за добрі слова, нам дуже приємно. Будемо очікувати нове замовлення найближчим часом.
Ответить
Дякую за швидке виконання замовлення! Все гарно запаковане.
Ответить
Олена Дідух, дякуємо Вам за замовлення. Вдалого сироваріння та до зустрічі на нашому сайті.
Ответить
Дякую за швидке та якісне виконання замовлення! Все дуже гарно запаковане, навіть термометр у зручному чохлі.
Ответить
Наталія Володимирівна , дякуємо Вам за замовлення та оцінку нашої роботи. Вдалого Вам сироваріння та до зустрічі на нашому сайті найближчим часом!!!!
Ответить
Для мене ваш магазин найкращій,вкотре отримала замовлення,все цвле,не ушкоджене,запаковано на совість,буду і далі замлвляти саме тут.Дякую.
Ответить
Недайхлебова Лідія Василівна , дуже дякуємо за щірі слова та оцінку нашої роботи. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Замовляла закваски для сиру Філадельфія, усе вийшло, закваски якісні. Обов'язково прийду ще раз до вас
Ответить
Міцук Оксана ,дякуємо за відгук та замовлення. До зустрічі на нашому сайті!!!
Ответить
Доброго дня! Надіслали дуже швидко хоча строк відправки 3 дні. Вже через день набір першого сировара прибув(подарунок чоловіка)! Дівчата у службі підтримки дуже компетентні та швидко відповідають. Тепер діло за мною:). Дякую нашій рідній українській компанії, яка працює незважаючи на війну, яку прийшлася по Чернігівщині! Бажаю Вам подальших успіхів!
Ответить
Боровкова Тетяна Володимирівна, дякуємо Вам за добрі слова. Сподіваємося, що Вашому чоловіку сподобався подарунок і Ви вже спробували перший смачнющій сир , який зроблений власноруч. Нетерпляче чекаємо нове замовлення)) Все буде УКРАЇНА!
Ответить
Користуюсь вашими заквасками вже більше року задоволена. Дякую
Ответить
Сазонова Олександра, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно що Ви задоволені. Будемо очікувати нове замовлення!!!!
Ответить
Товар получила, все отлично упаковано. Сразу приготовила сыр. Качество заквасок и ферментов великолепное.
Ответить
Відправляють майже відразу. Все гарно запаковано. Ну і якість товару дуже висока. Рекомендую уважно читати інструкцію приготування сирів

Ответить
Артюшенко Михаил , дякуємо за змістовний відгук. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Все дуже сподобалось. Надійшло швидко. Дякую за все!!!

Ответить
Ковган Олена Вікторівна , дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок. Вдалого Вам сироваріння та смачного сира.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх